777 952 567
Menu ico

Čištění hal a konstrukcí

Jste správcem velké haly, nebo jejím provozovatelem či přímo vlastníkem? Potřebujete zajistit čištění haly včetně prací ve výškách? Naší specializací je i tato činnost, proto nás kdykoliv oslovte. Máme dlouholeté zkušenosti s čištěním hal nejen v Brně, ale v rámci celé České republiky. Ať už se jedná o jakýkoliv typ haly (výrobní, sportovní, skladové apod.), zaručujeme vám rychlé čištění haly včetně mytí fasád a oken za pomoci našich spolehlivých pracovníků, kteří používají účinné čisticí přípravky a technologie.

Provádíme:

  • Čištění sportovních hal.
  • Čištění výrobních a průmyslových hal.
  • Čištění skladových a obchodních hal.

Mytí, vysávání a čištění hal nabízíme jako jednorázovou či naopak pravidelnou službu. Záleží na vzájemné dohodě a vašich preferencích. Vedle běžného úklidu a strojového čištění podlah provádíme samozřejmě i čištění hal ve výškách.

Pomocí horolezecké techniky řešíme čištění vnitřních stěn haly a stropů, čištění konstrukcí průmyslových a sportovních hal, a to jak ve výškách, tak i nad volnou hloubkou. K čištění hal ve výškách samozřejmě využíváme i pojízdná lešení a vysokozdvižné plošiny, je-li to rychlejší a efektivnější z pohledu klienta.

Čištění hal je důležité především z těchto důvodů:

  • estetické hledisko,
  • hygienického hlediska a předpisů,
  • požární bezpečnosti,
  • snadné údržby strojů a jiných zařízení ve výškách,
  • zlepšení kvality pracovního prostředí.

Čištění vstupního interiéru obchodní haly

 

 

Čištění výrobní haly

 

Údržba sportovních a průmyslových hal je náročná především na bezpečnost práce pro i specialisty, kteří tuto výškovou práci provádí. Jednak je to dáno samotnou horší dostupností místa čištění, ale také nebezpečím vyplývajícím z provozu v hale (jeřáby, výroba, elektrické napětí apod.)

Všichni naši výškoví pracovníci, kteří jsou nasazováni na práce v průmyslových komplexech a halách jsou dobře vyškoleni pro tuto činnost a mají dlouholeté zkušenosti. Pokud chcete mít jistotu dobře odvedené práce, najměte si na čištění hal právě nás!

Ze souvisejících prací dále nabízíme:

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612