777 952 567
Menu ico

Výškové práce Brno

Výškové práce BrnoHledáte profesionální firmu s řadou zkušeností, která pro vás zajistí výškové práce v Brně? Patříme k nejdéle působícím českým firmám poskytujícím služby v oblasti výškových prací. Proto se na nás kdykoliv s důvěrou obraťte. Poskytneme vám nezávaznou konzultaci technika i cenovou nabídku od našeho obchodníka. Za dobu našeho fungování jsme již realizovali nespočet různorodých zakázek souvisejících s výškovými pracemi, proto si umíme vždy poradit. Pokud výškové práce profesionálně a od specialistů, pak jedině s Riva Servis Brno!

Poskytované typy výškových prací

  1. Mytí a čištění – jedná se o úklidové výškové práce prováděné na jakýchkoliv typech budov (administrativní, bytové i panelové domy, haly, výškové konstrukce aj.) v Brně a okolí.
  2. Montáže a demontáže – odborné montérské práce ve výškách. Jedná se o různé instalace (deinstalace) reklam, konstrukcí, hromosvodů, zábran proti ptactvu aj.
  3. Nátěry – všechny výškové práce, při nichž je prováděno malování nebo natírání. Nejčastěji se jedná o nátěry fasád budov v Brně, nebo o malování reklamy ve výškách na komínech a vodojemech..
  4. Řemeslné práce ve výškách – zednické, pokrývačské, svářečské, izolatérské, klempířské a jiné odborné výškové práce včetně kácení stromů (arboristika).

Nechte si jednotlivé výškové práce od nás bezplatně nacenit, nebo si prohlédněte náš ceník výškových prací (Brno) zde!  

Proč výškové práce od RivaServis Brno?

Brno výškové práceJakožto firma specializující se na výškové práce se sídlem v Brně, máme k dispozici veškerou techniku přímo v centru Brna, díky čemuž jsme vždy okamžitě připraveni pro realizaci nově zadané zakázky brněnských klientů a především neúčtujeme dopravné, jako jiné firmy poskytující výškové práce a sídlící mimo Brno.

Zvládáme zakázky výškových prací jakéhokoliv objemu a náročnosti. Malé zakázky naopak neodmítáme. Vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc a zároveň doporučit nejúčelnější řešení. Víme, jak být efektivní, proto cena výškových prací realizovaných naší firmou vždy odpovídá množství odvedené práce, kterou se snažíme dělat co nejkvalitněji a nejrychleji, vždy však s velkým důrazem na bezpečnost a zdraví našich výškových specialistů.

Výškové práce v BrněMáme potřebná osvědčení a certifikáty pro výkon specifických úkonů ve výškách. Veškeří naši pracovníci u nás provádí výškové práce řadu let a jsou zkušenými profesionály. Náš stabilní tým tvoří široké spektrum nejrůznějších odborníků a řemeslníků, co již opravdu něco zažili.

Díky našim zkušenostem dokážeme velmi přesně odhadnout cenu zakázky – dáváme klientovi cenu finální, nikoliv jen předběžnou, jak to dělá řada řemeslníků působících v oblasti výškových prací nejen v Brně, ale v celé ČR.

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612