777 952 567
Menu ico

Mytí oken, čištění fasád, mytí oken výškových budov, ruční mytí

Mytí a čištění je v oboru výškových prací jedna z častých činností, kterou se zabýváme. Především se jedná o umývání oken a čištění fasád budov včetně čištění okapů a klempířských prvků. Samostatnou kapitolou je čištění hal a čištění konstrukcí v halách.

Místo s největším objemem výškových prací pro mytí a čištění je Brno, ale úspěšně jsme umyli spoustu budov po celé České republice a na Slovensku.

Mytí oken výškových budov

Mytím oken rozumíme především čištění a mytí skleněných ploch na výškových budovách, které jsou často celé opláštěny ocelovo nebo betonovo-skleněným skeletem. Kromě těchto případů zajišťujeme i mytí běžných oken klasicky nebo jako výškové práce.

   

Vysokotlaké výškové čištění fasád

Čištění fasád provádíme tlakovou vodou pomocí mycích agregátů "wapek" většinou z lana horolezeckou technikou. Mytí fasád je důležité z důvodů estetických a přípravných pro nátěry a opravy.

Čištění okapů a okapových svodů na nepřístupných místech

Čištění okapů a klempířských prvků děláme samostatně jako prevenci před zatékáním i jako součást nátěrů okapů a svodů nebo jako součást klempířské práce.

Čištění hal a konstrukcí v halách

Čištění hal a konstrukcí v halách se vztahuje především na průmyslové a výrobní haly, kde je úklid nutný z provozních a hygienických důvodů. Další práce ve výškách z tohoto segmentu je mytí a čištění sportovních hal.

Úklid sněhu ze střech, odstranění rampouchů a ledu

Provádíme čištění a úklid střech od nahromaděného sněhu. Předejde se tím zranění osob a možným škodám způsobeným padajícím sněhem a ledem.

Čištění fasád od organických nečistot

Nejenže znečištěná fasáda působí esteticky nehezky, a tudíž vám může kazit reputaci, ale taktéž různé usazené nečistoty ovlivňují životnost fasády a podílejí se na jejím rychlejším stárnutí a rozkladu.

 

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612