777 952 567
Menu ico

Výškové práce Praha

Praha - výškové prácePotřebujete odborníka na výškové práce v Praze? Obraťte se na společnosti Riva Servis, která patří k předním realizátorům výškových prací nejen v Praze, ale v rámci celé ČR. Mezi naše nejčastější zákazníky, kteří u nás objednávají výškové práce, patří firmy a instituce z Prahy, což však neznamená, že nejsme schopni zajistit i menší zakázky výškových prací poptaných soukromými vlastníky nemovitostí.

V Praze jsme již úspěšně realizovali téměř všechny typy výškových prací, které je možno provádět. Využijte proto naše rozsáhlé zkušenosti a objednejte si nás za účelem řešení takových situací, kdy nestačí běžné lešení ani vysokozdvižné plošiny!

Pokud výškové práce v Praze, pak jedině od Riva Servis. Náš zkušený tým profesionálů je už nyní připravený vyřešit i Vaše požadavky na práce ve výškách v Praze.

Typy výškových prací

Výškové práce PrahaJak již bylo uvedeno výše, náš zkušený tým pracoval již na řadě realizací v Praze a okolí. Je to dáno tím, že Praha jakožto velkoměsto, si žádá výškové práce, ať už se jedná o údržbu, řemeslné činnosti ve výškách, instalace či deinstalace. Kde jsou výškové budovy, haly, konstrukce, tam je zákonitě i potřeba provádět čas od času práce ve výškách.

Rádi vám naceníme vaši zakázku, případně si prohlédněte ceník výškových prací (Praha) zde! 

Přednosti společnosti Riva Servis

Výškové práce v PrazeMezi naše výhody patří fakt, že vyřešíme výškové práce jakéhokoliv rozsahu a náročnosti. Máme zkušených tým stálých pracovníků, kteří zdokonalují své zkušenosti již řadu let. Navíc dbáme na jejich odborné i řemeslné školení, tak aby uměli co nejlépe vykonávat speciální úkony ve výškách. Jednou věcí je umět řemeslo nebo odborný úkon, druhou věcí je jeho realizace ve výšce!

Námi požadovaná cena výškových prací vždy přesně odpovídá náročnosti realizace. Práci vykonáváme kvalitně a přitom v co nejkratší možné realizační době, proto se vám vždy vyplatíme. Za práci vždy ručíme a garantujeme kvalitu. Oproti tomu nekvalitní práce znamená navyšování realizací a často i termínové problémy, pomalá práce naopak svědčí o o špatné organizaci práce, neodbornosti (nezkušenosti) realizační firmy. Riva Servis je velmi zkušenou firmou v oblasti výškových prací a na tom si také zakládáme!

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612