777 952 567
Menu ico

Nátěry střech a klempířských prvků

Máte plechovou střechu která se loupe a již potřebuje natřít, ale je na Vás příliš strmá a vysoká. Potřebují Vaše okapy vyčistit, seřídit a natřít? Chcete mít jistotu kvalitně odvedené práce se všemi garancemi?

Provádíme veškeré nátěry plechových i dřevěných střech, podhledů i fasád jako výškové práce pomocí horolezecké techniky. U klempířských prvků provádíme:

  • čištění rýn, okapů a žlabů
  • nátěry rýn a žlabů
  • nátěry okapů a svodů
  • nátěry venkovních plechových parapetů
  • nátěry oplechování a střešních klempířských prvků

Součástí těchto natěračských výškových prací jsou i klempířské práce - před započetím nátěrů provedeme revizi. Po dohodě s investorem navrhneme, opravíme nebo vyměníme poškozené a sešlé klempířské části.

Všechny výškové práce nátěrové a natěračské, které nabízíme z lana provádíme také z lešení, závěsných lávek nebo ze země.

 
U nátěru plechových střech a klempířských prvků vždy pečlivě dodržujeme podmínky pro aplikaci zvolených materiálů od výrobce.

Samozřejmostí je pro naše výškové pracovníky natěrače pečlivé očištění kovových povrchů od koroze, starých nesoudržných nátěrů případně úprava neoxidovaných pozinkovaných povrchů pro dosažení dokonalého přilnutí nátěru.

Při všech nátěrech střech dodržujeme pořadí a množství předepsaných vrstev barvy od výrobce, abychom mohli dávat na nátěry záruku 60 měsíců.

Nenechávejte nic na náhodě a svěřte své starosti a  odpovědnost do rukou profesionálů.

Pro nátěr klempířských prvků také využíváme technologii Airless. Technologie: Airless

Z dalších souvisejících prací Vám můžeme nabídnout:

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612