777 952 567
Menu ico

Zábrany proti ptákům, hrotové zábrany proti ptactvu

Bojujete se znečištěním vašich budov, jehož původcem je ptactvo? Máme pro vás řešení v podobě aplikace zábran proti ptákům, ať už se jedná o hrotovou zábranu proti ptactvu nebo nálepky dravců, jejichž účelem je mimo jiné ochrana ptáků proti nárazům do skleněných ploch. Montáži zábran proti ptactvu se věnujeme již více jak 20 roků. Jakožto firma, specializující se na výškové práce, jsme v rámci našeho servisu zohlednili častá přání zákazníků požadujících instalaci zábran proti ptákům. Využijte naše dlouholeté zkušenosti s umisťováním zábran proti ptactvu – navrhneme vám odpovídající řešení, poradíme možnosti aplikace, zajistíme sortiment zábran a odpuzovačů za výhodné ceny.

Mimo bohatých zkušeností disponujeme veškerou potřebnou technikou a zaškolenými pracovníky, kteří na plošinách i zavěšení na laně odvedou prvotřídní práci. Neexistuje místo, které bychom nedokázali opatřit hrotovými zábranami proti ptactvu nebo nálepkami dravců. Veškeré tyto zábrany proti ptákům důkladně kotvíme, aniž bychom poškodili povrchy.

Problémem měst je fakt, že ptáci, kteří přijdou o útočiště na některé ze sousedních budov, ihned obsadí ostatní budovy, které jsou v blízkosti a nejsou opatřeny systémy ochrany proti ptákům. Tato negativní migrace je permanentní. Pokud se vaše budovat stane novým tranzitním útočištěm ptactva, pak je o to těžší s ptáky bojovat, neboť ptáci se rychle adaptují a postupně si budují rezistenci (na základě předchozích zkušeností) vůči zábranám, se kterými se doposud setkali. Hodně záleží na zvoleném systému zábran proti ptactvu a vzájemné kombinaci vhodných prvků, díky čemuž se zvyšuje celková efektivita. Nutné je odborně odhadnout veškerá místa možného usedání a shlukování ptactva a pro každý sektor použít adekvátní ptačí zábranu.

Kontaktujte nás – váš problém s ptactvem vyřešíme jednou pro vždy.

Nejčastěji řešíme:

 • Zábrany proti ptactvu do světlíků
 • Hroty proti ptákům na parapety
 • Zábrany proti ptactvu na fasády
 • Zábrany proti ptákům na střechy
 • Ochranné sítě architektonických prvků a soch na fasádách
 • Ochranné pásy na okapy

Montujeme nejrůznější ochranné systémy renomované firmy Kraupner. Nejčastěji využíváme hrotové zábrany proti ptactvu s označením H113 a H117. Jen v průběhu let 2008 a 2009 jsme konkrétně těmito zábranami proti ptactvu ošetřili několik desítek BD, na jejichž ochranu jsme použili více než 1000 bm hrotového systému a několik stovek metrů čtverečních ochranných sítí proti ptactvu.

Ochranné systémy Kraupner:

 • Hrotové zábrany proti ptactvu
 • Síťový systém proti ptákům
 • Transparentní sítě
 • Lankový systém
 • Repelentní tmel
 • Systém pavouk

 

Síťové a hrotové zábrany proti ptákům

 

Kostelní věž - zábrany proti ptákům

  

Samolepící fólie dravců na okna - silueta dravce

Účinná ochrana proti narážení menšího ptactva do oken v patrových budovách. Menší ptactvo naráží do oken již v 1. patře. Odraz přirozeného prostředí ve větších oknech a skleněných plochách je pro ptáky matoucí a způsobují si tak nemalá zranění. Samolepky dravců účinně zabraňují těmto jevům. POZOR - naplatí pro jiřičky, nalétávají přímo na siluetu - útočí na dravce.

  

Ze souvisejících prací dále nabízíme:

 

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612