777 952 567
Menu ico

Malba reklam na budovy, vodojemy, komíny apod.

Potřebujete namalovat reklamu na štít sídla vaší firmy? Máte nevyužité plochy vaší nemovitosti vhodné pro nápisy, reklamní motiv nebo logo firmy. Malujeme reklamy na výškové stavby, fasády, vodojemy, komíny apod.

Bez stavby lešení zrealizujeme dodávku pomalování vhodné plochy ve výškách. Součástí našeho servisu může být grafický návrh včetně vizualizace celé stavby, plochy pro provedení malby. Máme přehled o vhodných reklamních plochách pro malbu na fasády nebo velkoplošnou reklamu a jsme schopni zajistit její dlouhodobý pronájem.

Všechny výškové práce nátěrové a natěračské, které nabízíme z lana provádíme také z lešení, závěsných lávek nebo ze země.

Malujeme reklamy na výškové stavby, fasády, vodojemy, komíny apod.

 

Malování a kreslení velkoplošných reklamních motivů a vyobrazení na fasády či jiné plochy patří k mistrovským dovednostem výškových specialistů. Zvláště malba na nerovné povrchy (kužel - komín, koule - vodojem) je celkem dobrý topologický hlavolam.

Práci na takovém projektu začínáme u grafického návrhu. Přenesem jakýkoli váš motiv či grafiku na velkou plochu, nebo Vám můžeme nabídnout služby profesionálního reklamního a grafického studia.

S ohledem na dlouhodobou perspektivu malované reklamy provádíme před vlastní malbou příprava povrchu. Pokud se jedná o fasádu jsou to lokální opravy omítky, penetrace a základní nátěr.

U kovových povrchů jako vodojemy, zásobníky, sila jde o čištění a základní nátěr. Mnohdy se kombinuje s nátěrem celé konstrukce / fasády.

Během realizace maleb postupujeme metodou celkového rozměření a využití lokálních šablon. Vlastní malbu i rozměření jsme schopni vytvořit bez použití lešení jen z lana jako výškové práce.


Ze souvisejících prací dále nabízíme:

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612