777 952 567
Menu ico

Fasády – ochrana proti ptactvu

Hledáte způsob, jak zajistit ochranu vaši fasády proti ptactvu? Přirozeností ptáků je hledat útočiště na budovách různého typu. Ve městech je tento problém velmi zásadní, neboť zeleně k hnízdění a přenocování ptáků je málo, přičemž fasády budov a jejich různá zákoutí jsou vhodnou alternativou pro krátkodobé i stálé hnízdění či sdružování ptactva. Ptáci budují hnízda, znečišťují budovu nahromaděným trusem, hloubí díry do zateplení apod. Více informací o problematice ptactva.

V případě zajištění fasád před vlivem ptáků se primárně jedná o ochranu majetku. Druhým hlavním důvodem pro instalaci zábran a ochranných systémů proti ptákům je zabránění znečištění fasád. Současně majitelé taktéž řeší, zpravidla za použití siluet dravců, odstrašení ptáků a eliminují jejich narážení do skleněných ploch.

V případě, že jste se i vy rozhodli ochránit fasádu proti ptactvu, je možné tento proces realizovat řadou různorodých postupů. Součástí realizace ochrany fasády proti ptactvu je instalace jednoho, zpravidla však ale více systémů, které jsou zárukou dlouhodobého efektu. Nejproblematičtější oblasti:

  • Fasáda – makety a siluety dravců, ochranné sítě.
  • Světlíky – ochrana fasády proti ptactvu s pomocí hrotů.
  • Okna a parapety – ochrana fasády proti ptactvu s pomocí hrotů a plašítek.
  • Balkony – ochrana fasády proti ptactvu s pomocí hrotů a plašítek.
  • Sochy a architektonické prvky – ochrana fasády proti ptactvu s pomocí sítí.

Sdělte nám vaše požadavky a my vám zpracujeme nezávazné nacenění. Kontaktujte nás.

Proč svěřit ochranu fasády proti ptactvu společnosti RIVA SERVIS

Rychlost realizace – mám zkušený a stálý tým školených pracovníků, kteří dlouhodobě pracují ve výškách a řeší instalace zábran a plašících systémů.

Kvalita provedení – ochraně fasád před ptactvem se věnujeme již více jak 20 let. Využijte naše rozsáhlé zkušenosti z instalací různých ochranných systémů - umíme navrhnut komplexní řešení dle typu a charakteristiky konkrétní fasády, ať už se jedná o obchodní centrum, bytový dům nebo výrobní halu.

Poradenství – dokážeme vám nastínit efektivní postupy, doporučíme vhodná řešení s ohledem na vynaložené prostředky. Klienti často ani netuší, jaké metody a prostředky ochrany fasády proti ptactvu se aktuálně používají, natož pak, jakou mají účinnost.

Dodávka materiálu – zajistíme kompletní dodávku zábran, ochranných systémů, plašítek a maket dravců. Nemusíte se starat o jejich výběr a nákup.

Cenově dostupné služby – s ohledem na kvalitu odvedené práce, tudíž i délku životnosti námi instalované ochrany fasád proti ptákům, nabízíme skvělé ceny. Investujete do kvalitní práce a především do dlouhodobé ochrany vašeho majetku. Toho jsme si vědomi, a proto dbáme na preciznost a přitom finanční nenáročnost z pohledu majitele nemovitosti.

Naše nejčastější realizace

  • Ochrana fasády panelového domu proti ptactvu.
  • Ochrana fasády kancelářské budovy proti ptactvu.
  • Ochrana fasády obchodních center proti ptactvu.
  • Ochrana fasády školních budov proti ptactvu.
  • Ochrana fasád firemních budov proti ptactvu.

  
© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612