777 952 567
Menu ico

Praha – výškové mytí oken

Využijte služeb zkušené firmy specializující se na výškové mytí oken v Praze a jejím okolí. Jakýkoliv typ i rozsah realizace pro nás není překážkou. Pro klienty z Prahy zajistíme nejen výškové mytí oken, ale i čištění fasád, instalaci bariér proti ptákům, realizace řemeslných prací ve výškách a řadu dalších úkonů, u kterých je třeba využít služeb specialistů pracujících na zavěšeném horolezeckém laně či plošinách.

Realizujeme:

  • Jednoduché výškové mytí oken – Praha.
  • Dvojité výškové mytí oken – Praha.
  • Vysokotlaké výškové mytí oken – Praha.
  • Výškové mytí oken z lana – Praha.
  • Výškové mytí oken ze závěsných plošin – Praha.

Čistá okna vaší budovy jsou nepřehlédnutelnou vizitkou vaší firmy. Proto by se alespoň základní jednoduché výškové mytí oken mělo provádět minimálně jedenkrát ročně. Nezapomínejte na toto pravidlo!

Proč výškové mytí oken právě od nás?

Výškové mytí oken PrahaMimo dlouholetých zkušeností a především stálého týmu školených specialistů dokážeme operativně řešit jakékoliv vaše požadavky. V Praze máme již vybudováno odpovídající personální zázemí, pečujeme o spokojenost řady klientů. Znamená to, že naše práce je skutečně profesionální a přitom rychlá. Neexistuje pro nás výraz „nedostupné místo“ – naši horolezci si poradí s jakkoliv nedostupným a obtížným místem, kde je třeba zajistit výškové mytí oken.

Nebudete o nás ani vědět, časově se přizpůsobíme!

Známe postupy vedoucí k nejefektivnější a tudíž cenově výhodnější realizaci z pohledu zákazníka. Díky tomu umíme nabídnout cenu, která vzhledem ke standardu nabízených služeb výškového mytí oken nemá konkurenci.  

Při výškovém mytí oken pro zákazníky z Prahy pracujeme s vlastní technikou, která je bedlivě servisována a také pravidelně měněna. O kvalitě čisticích prostředků ani šetrnosti veškerých čisticích postupů není třeba hovořit – ty bereme jako samozřejmý základ služeb vedoucích k maximální spokojenosti našich klientů, kterých v Praze máme celou řadu.

Kdo patří mezi naše stálé klienty? Zpravidla řešíme výškové mytí oken aquaparků, firemních sídel, hotelů, obchodních center, administrativních budov, úřadů.

Pokud máte zájem o výškové mytí oken v Praze, pak nás kdykoliv kontaktujte: 777 952 567.

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612