777 952 567
Menu ico

Sítě proti holubům

Montujeme sítě proti holubům do oken, vikýřů a za účelem ochrany soch i architektonických prvků fasády různé členitosti. Specializujeme se na tento druh realizací ve výškách, prováděných ať už za pomoci moderní plošinové techniky nebo prostřednictvím klasických horolezeckých postupů na zavěšeném laně. Poskytneme vám kompletní servis zahrnující nejen poradenství při „boji“ s ptáky, ale také dodávku zábran a sítí proti holubům, až po výše zmíněnou instalaci. Tu provádí školení a především zkušení profesionálové, kteří za dobu existence naší firmy řešili celé spektrum různorodých zakázek. Od velkých obytných komplexů, historických fasád městských domů, až po obchodní a kancelářské budovy firem a úřadů. Pokud chcete mít efektivně nainstalovány sítě proti holubům, pak nás kontaktujte. Poskytneme vám nezávazné nacenění.

Sítě proti holubům

Sítě proti holubům se používají především na zabránění hnízdění a shlukování ptactva v architektonických výklencích fasády. Proto sítě proti holubům nacházejí nejčastější uplatnění u historických budov a činžovních domů, kde je fasáda opatřena sochami, plastikami apod.

Sítě jsou montovány s velkou obezřetností bez jakéhokoliv narušení fasády. Sítě proti holubům vydrží 15 – 20 let. K dispozici je více barevných variant a vždy je vybírána taková, která je co nejméně vidět, aby nerušila estetický dojem při pohledu na budovu. Z tohoto důvodu jsou transparentní sítě určeny i pro památkově chráněné objekty. Vlákno má minimální tloušťku, přitom je pevné a odolné proti roztržení a natahování.

Objednejte si precizně provedené výškové práce od odborníků na zábrany proti holubům a ostatnímu ptactvu. Dokážeme vám poradit nejefektivnější řešení odpovídající vašim finančním možnostem. Dodávku sítí proti holubům vám rádi nezávazně naceníme. Kontaktujte nás!

Sítě proti holubům

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612