777 952 567
Menu ico

Průmyslové haly - úklid

Úklid průmyslových halPostaráme se o kompletní čistotu vaší průmyslové haly. Od základního úklidu až po speciální čisticí úkony realizované ve výškách. Pečujeme nejen o čistotu vaší průmyslové haly, ale především o její dobrý technický stav. Provádíme řemeslné práce ve výškách a ostatní specifické úkony související s úklidem a údržbou halových objektů (např. natírání konstrukcí, protipožární nátěry, izolační práce aj.).

Pokud máte zájem o úklid průmyslových hal kdekoliv v ČR, pak nás neváhejte nezávazně kontaktovat: 777 952 567

Požární bezpečnost, čisté a kvalitní pracovní prostředí, hygiena – to vše jsou důvody, proč by se měl úklid průmyslových hal realizovat v pravidelných intervalech, nikoliv jednorázově v momentě, kdy se doslova brodíte ve špíně! Řada firem tento fakt podceňuje, což se projevuje mimo jiné snížením pracovní efektivity zaměstnanců, kteří jsou vystaveni těmto pracovním podmínkám nebo pracují se strojním zařízením, u něhož z důvodu nepořádku hrozí poškození, vznik požáru, snížení výkonu nebo dokonce zranění zaměstnance.

Servis úklidu hal zpravidla zahrnuje:

  • Běžný úklid průmyslových hal (čištění strojních zařízení, konstrukcí, svítidel apod.).
  • Strojové čištění podlah.
  • Výškový úklid průmyslových hal za pomoci horolezecké techniky a plošin.
  • Úklid venkovních prostor.
  • Mytí oken.
  • Likvidace výrobních a průmyslových odpadů.

Samozřejmě lze konkrétní rozsah úklidových prací stanovit individuálně dle potřeb a požadavků zákazníka. Jsme připraveni vám vyjít maximálně vstříc, což platí i o domluvě ohledně termínů a časů realizací. Úklid průmyslových hal v našem podání nezasahuje do vašeho výrobního provozu – zajistíme úklid v takovém čase, který si určíte. Samozřejmě jsou výrobní provozy, kde je třeba zajistit nepřetržitý provoz. I s touto situací máme řadu zkušeností.

Samozřejmostí naší práce jsou nejen speciálně školení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi (máme stálý tým), ale i profesionální úklidová technika, která nám pomáhá odvést veškeré úkony rychle a precizně, což efektivně snižuje cenu realizace z pohledu klienta. Dodržujeme časové termíny a jsme spolehliví (máme vlastního interního kontrolora, který dohlíží na 100 % výsledek při předání). Díky tomu dokážeme zajistit, že s námi budete chtít spolupracovat dlouhodobě.

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612