777 952 567
Menu ico

Výškové práce

Jeden z našich hlavních pilířů naší činnosti jsou výškové práce prováděné pomocí horolezecké techniky. Jde především o zajištění poměrně širokého spektra prací a řemesel ze stavebnictví na těžko dostupných místech ve výškách a nad volnou hloubkou. Naši výškoví pracovníci ovládají nejen techniku práce ve výškách - tedy jak se spustit pomocí horolezecké techniky na místo provedení výškové práce (např. mytí oken), ale jsou i kvalifikovaní řemeslníci příslušného řemesla nebo činnosti.

 

Mytí a čištění, mytí oken, čištění fasád

Zahrnuje mytí oken výškových budov, vysokotlaké mytí a čištění fasád, čištění okapů a klempířských prvků na nepřístupných místech, čištění hal a konstrukcí v halách

Mytí a čištění průmyslových hal

Průmyslové a výrobní haly potřebují jednou za čas důkladné čištění a mytí. Úklid haly je nutný z provozních a hygienických důvodů. Dále nabízíme a provádíme mytí a čištění sportovních hal.

Montáže zábran proti ptactvu a holubům

Montujeme ochranné systémy na budovy proti ptákům a holubům. Lepíme siluety dravců na okna a skleněné pláště výškových budov.

Všechny výškové práce

 

Proč výškové práce?

U většiny stavebních činností, které probíhají ve výškách lze postavit lešení nebo pomocné konstrukce pro přístup pracovníků. Volba nebo kriterium, kdy využít výškové práce je především z těchto důvodů:

  • nižší náklady (odpadne stavba lešení, pronájem lešení, demontáž, doprava)
  • rychlost provedení (opět otázka lešení)
  • flexibilita (díky rychlosti, univerzálnosti a také díky většímu nasazení výškových pracovníků)
  • proveditelnost (někdy to bez výškových specialistů prostě nejde)

Jistě, práce ve výškách jako takové mají také své limity a omezení, ale od toho tu jsme my, abychom je překonávali a přinášeli Vám rychlé a kvalitní provedení prací ve výškách.

V širokém záběru naší nabídky můžeme práce ve výškách rozdělit zhruba takto:

© 2009 - 2013 Copyright, RIVA SERVIS s.r.o. - SEO zajišťuje Comerto.
e-mail: servis@rivaservis.cz | mobil: 777 952 567, 733 585 612